Datum objave: 16.01.2022   Broj čitanja: 2441
Zidane mu je govorio: "Imaš sjajan udarac, top u nozi, trebaš češće pucati." I promijenio mu način razmišljanja pa Luka Modrić sada dva, tri puta tijekom utakmice opali po golu.

A kada se vratio Carlo Ancelotti, i prekaljeni talijanski majstor potaknuo je hrvatskog kapetana, rekao mu da se ne ustručava pucati.

Pa je ispunio zadatak i zabio u najslađem mogućem trenutku! U finalu španjolskog Superkupa protiv Athletic Bilbaa u Jeddahu za vodstvo Real Madrida 1-0.

A Galacticosi su slavili s 2:0 i osvojili španjolski Superkup.

Nakon Modrića, iz penala je zabio i Benzema.

Na kraju utakmice moglo je biti i drame jer je Realov Militao dobio crveni karton u 87. minuti, a minutu kasnije Bilbaov Garcia je promašio penal.