Sport
Ako me pamćenje dobro služi, zabio sam osam golova u dvadeset i nešto utakmica, što mislim da nije loša statistika, kazao je Modrić.
POSLJEDNJE VIJESTI
Objavljeno: 11.07.2024 0
Grudsko ljeto: Stolac unatoč porazu opet zadivio publiku, Mepas u tvrdoj utakmici bolji od Pinka K2. Kod juniora slavili Mostar 1905 i Gorila
Bitke za polufinale kakve smo i priželjkivali. Tako bismo mogli opisati 9. noć Grudskog ljeta u kojoj smo saznali prve polufinaliste turnira i kod juniora i kod seniora.
Engleska u ekstazi, Southgate je opet heroj nacije
Naslovnice svih otočkih medija preplavile su pohvale kako je, do sada, toliko osporavani izbornik majstorskim potezima promijenio tijek utakmice.
Vraća li se nogomet kući? Jeda više... Engleska opet u finalu, prvi put izvan Wembleya
U trenucima dok je četvrti sudac pokazivao da će se igrati još dvije minute sudačke nadoknade, ukazao se Ollie Watkins.
OSTALE VIJESTI - Sport
Objavljeno: 10.07.2024 0
USKORO VELIKA BICIKLISTIČKA AVANTURA Blidinje bike festival 2024.
Blidinje Bike Festival jedinstveno je biciklističko iskustvo koje se tijekom vikenda u mjesecu srpnja organizira u Parku prirode Blidinje. Dan je posvećen rekreativcima i obiteljima.
Olmo: Nevjerojatno je biti u finalu
''Tricolori'' su poveli u devetoj minuti golom Randala Kolo Muanija, no ''Furija'' je do kraja poluvremena okrenula rezultat..
Objavljeno: 09.07.2024 0
Donna Vekić u polufinalu Wimbledona!
Ostvarila je najveći rezultat karijere!
Objavljeno: 08.07.2024 0
Ivan Rakitić dolazi u Hajduk?
Ivan Rakitić uskoro bi trebao postati prvo ovoljetno pojačanje Hajduka, pišu Sportske novosti.
Luka Cindrić potpisao dvogodišnji ugovor s Veszpremom
Hrvatski rukometni reprezentativac Luka Cindrić prešao je iz rumunjskog Dinamo Bukurešta u mađarski Veszprem s kojim je potpisao ugovor na dvije godine uz mogućnost produženja na još dvije.
Objavljeno: 06.07.2024 0
Španjolska, Francuska, Nizozemska ili Engleska... bliži se kraju bitka za prvaka Starog kontinenta
Ono što su Turci promašili u samoj završnici dvoboja, još će dugo boljeti srca brojnih turskih navijača...
Objavljeno: 03.07.2024 0
Najbolji strijelac turnira sa 6 postignutih golova je Ivanković Zlatko iz selekcije ŽNS Zapadnohercegovačke županije.
Fenomenalna Hrvatska lovi Olimpijske igre! Pala je Dončićeva Slovenija
Hrvatske košarkaše već u srijedu od 16:30 čeka drugi dvoboj grupne faze protiv reprezentacije Novog Zelanda, a pobjeda u tom dvoboju donosi plasman u polufinale s prvog mjesta.
Objavljeno: 02.07.2024 0