Sport
Zbog ozljeda zadobivenih u utakmicama za svoje klubove, Josip Šutalo i Martin Baturina neće moći konkurirati za nadolazeće susrete Vatrenih u Egiptu, javlja HNS.
POSLJEDNJE VIJESTI
Objavljeno: 18.03.2024 0
Igor Tudor preuzeo Lazio!
Lazio je trenutačno devetoplasirana momčad Serie A
Vikend u Hercegovini protekao je u znaku biciklizma i cikloturizma.
Objavljeno: 17.03.2024 0
Kakva utakmica u Turskoj: Livakovića prvo pogodili kovanicom pa udarili šakom, Džeko pobjegao na vrijeme
Mert Muldur je napadnut korner zastavicom dok je Edin Džeko brzo pobjegao u svlačionicu i nije dobio ozbiljnije ozljede.
OSTALE VIJESTI - Sport
Objavljeno: 17.03.2024 3
HNK Grude se oprostile od Guste Mlinarevića i Andrije Braćića! Elić Luka zapljeskala miljenicima publike FOTO
Od Hrvatskog nogometnog kluba Grude danas su se oprostili miljenici publike Augustin Gusto Mlinarević i Andrija Braćić.
Objavljeno: 16.03.2024 0
Blatnjak i neka žena kojoj se ne navodi ime bili do kraja neugodni prema sucu
Marko Livaja je par minuta prije drugog gola Lokomotive promašio penal, a u 96. minuti ublažio je poraz domaćina krasnim golom škaricama.
Mudražija junak pobjede Lokomotive nad Hajdukom u gostima
Junak susreta bio je Robert Mudražija, koji je zabio u 24. i 60. minuti prije nego što je Marko Livaja u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz.
Sjajna Hrvatska došla na korak do Olimpijskih igara
Njemačka je u drugom poluvremenu igrala puno bolje nego u prvom te je uspjela učiniti utakmicu napetom.
Objavljeno: 14.03.2024 0
Vatreni imaju nove dresove za Euro 2024. FOTO
Fotografije novih dresova 'procurile' u javnost.
Objavljeno: 13.03.2024 0
Sarajevu prijeti žestoka kazna, ali drukčije se protiv Vice Zeljkovića i nogometne mafije ne može!
O kakvoj mi Europskoj uniji u BiH govorimo, ako se prije početka sezone znalo da će Borac biti prvak.
Kup BiH: Velež dočekuje Široki, Zrinjski protiv Jedinstva
Posljednji meč četvrtfinala igra se u četvrtak u Mostaru gdje Velež dočekuje Široki Brijeg koji ima prednost od 2:1 iz prvog susreta.
Objavljeno: 12.03.2024 0
Hercegovina u drugom dijelu sezone igra kao u transu! Ćorluki nekoliko minuta trebalo za hat-trick
Ovom pobjedom Hercegovina je došla do 22. boda, te 3 kola prije kraja ima sve u svojim nogama za play-off u kojem će se naći 6 timova.
Objavljeno: 11.03.2024 0
Zajec: Boban je naš čovjek! Vlatka Peras ostaje u klubu
S Bobanom stalno razgovaramo, podržao nas je i on je naš čovjek. Modrić je moj izum na jedan način, ja sam ga doveo.
Objavljeno: 11.03.2024 1
Rebić izbačen iz momčadi, izazvao je nemir...
Uprava kluba će u sljedećih tjedan dana organizirati sastanak s Rebićevim menadžerom i uputiti ga da pronađe klub.