Grudsko ljeto se približava kraju! Večeras polufinalne utakmice

Datum objave: 14.07.2023   Broj čitanja: 2176
Večeras ćemo saznati tko će u finale, a tko u borbu za broncu na 3. Grudskom ljetu.

Što se tiče seniora, prvo su na teren istrčali Trgoguma Grude.com i Supermarket Divna i restoran Adeo. Grudski senatori poharani ozljedama pružali su na početku solidan otpor, te je početak ostao u sjeni obrane golmana Bandova, odnosno je li loptu obranio rukom izvan dozvoljenog prostora, što bi uvelike pomoglo Trgogumi Grude.com da nametne svoju igru. Ovako nametnuli su je protivnici sastavljeni od fantastičnih igrača Seljaka iz Livna koji su do 30. minute susreta vodili 2:0, a kada su Gruđani odlučili uzeti golmana igrača zabili su im još 4 pogotka, te tako posljednjeg grudskog predstavnika u četvrtfinalu poslali na odmor.

Druga utakmica odigrana je u sjeni skandala. Pobjednik prvog grudskog ljeta Caffe Pavo igrao je protiv Hvidre. Pavo je bio bolji od početka i preko Ćorluke i Gašpara brzo je poveo 2:0. Onda se u 10. minuti događa sramotna scena kada se Hvidrin igrač Kalajdžić nesportski ponio prema sucu, nakon čega je prekinuta utakmica. Hvidra je časno ime, zna se tko su časni članovi Hvidre, zna se da su oni obranili hrvatske krajeve u BiH i Hrvatskoj, i mjesta sramotnom ponašanju, ma koliko god sudac prethodno pogriješio, ne bi trebalo biti kad se brane boje Hvidre.

Ovaj petak će obilovati utakmicama. U 18.45 igraju Ekseri protiv Masters Gamersa za finale, te u 19.30 GS Gaming i Bodus. U 20.15 igraju veterani Croatia Zmijavci i Grude 1, te u 21.00 sat Posušje i Grude 2.

Seniori igraju od 21.45. Počinju utakmicom The Basement Cluba i Caffea Pavo, te u 22.45 Supermarket Divna restoran Adeo igra protiv ekipe Caffe Pink K2 pizza i restoran.

Veliko finale uz glazbu uživo i bogatu tombolu je u nedjelju.

Subota je rezervirana za basket, a ponedjeljak i utorak za 3 na 3, čime će i službeno biti završeno Grudsko ljeto 2023.