Najbizarnija nogometna svađa ikad: Zlatan i Lukaku se vrijeđali do iznemoglosti

Datum objave: 27.01.2021   Broj čitanja: 835
"Bolesni" milanski derbi u četvrtfinalu talijanskog kupa. Inter je pobijedio 2:1 i izbacio Milan golom u sedmoj minuti sudačke nadoknade, a utakmicu punu incidenata obilježio je onaj između najboljih strijelaca gradskih rivala na kraju prvog poluvremena.

Romagnoli je faulirao Lukakua pred kaznenim prostorom Milana, nakon čega je počela žestoka svađa Zlatana Ibrahimovića i Romelua Lukakua. Belgijanac je nešto dobacio Šveđaninu, koji je zatim glavom u bradu udario Lukakua.

Sudac Paolo Valeri obojici je dao žute kartone, ali to ih nije smirilo.

Zahvaljujući tome što se utakmice igraju bez gledatelja, pa se čuje sve s terena i tome što su verbalni obračun nastavili na engleskom, cijeli svijet je mogao ne samo čuti, nego i razumjeti dvoboj uvredama koji je uslijedio.

Lukaku: "Hajde, idemo vani!"

Zlatan: "Magarče, nazovi mamu i radite ona vaša vudu sranja!"

Lukaku: "Jebem tebe i tvoju ženu. Hoćemo malo o tvojoj mami, jer ona je kurva!"

Nakon toga su krenuli prema tunelu. Putem do tamo suigrači su jedva zadržavali Lukakua da ne potrči za Ibrahimovićem koji je brzo umaknuo u svlačionicu.

I u nastavku su golgeteri milanskih velikana bili u glavnim ulogama. Prvo je Zlatan isključen nakon drugog žutog kartona koji je dobio jer je pokosio Kolarova, a zatim je Lukaku iz penala izjednačio rezultat. Pobjedu Interu donio je Eriksen iz slobodnjaka u sudačkoj nadoknadi.

Inter je tako osigurao polufinale protiv pobjednika utakmice Juventus - SPAL, ali prolaz u finale tražit će bez najboljeg strijelca jer je Lukakua iz te utakmice eliminirao žuti karton koji je dobio u obračunu s Ibrom.