Datum objave: 15.04.2024   Broj čitanja: 1163
Hrvatski nogometni klub Grude upisao je veliku pobjedu na domaćem terenu protiv HNK Sloga.

U bitnoj utakmici završilo je 2:1.

Pogodak za vodstvo Gruđana zabio je Ante Zucić, velika nada grudskog tima! Na 1:1 izjednačio je Aid Zukanović.

U drugom poluvremenu i jedni i drugi davali su svoj makskimum s ciljem pobjede, no onda je Ivan Tolić u 85. minuti stavio točku na i za veliko slavlje grudske momčadi.

Trener Jerko Miloš polako, ali sigurno gradi momčad koja stvara i rezultat.

Danas je u rosteru imao 16 igrača, a to su: Petar Braćić, Kristijan Pejić, Luka Soldo, Stjepan Mikulić, Marko Šimić, Filip Leko, Ivan Tolić, Stanko Marić, Marko Marić, Ante Zucić i Adriano Sesar u početnih 11. Zatim Ronald Bilić, Miro Lončar, Stjepan Pejić, Luka Zucić i Ivan Zorić.

FOTOGALERIJA: Grude - Sloga 2:1