Mudražija junak pobjede Lokomotive nad Hajdukom u gostima

Datum objave: 16.03.2024   Broj čitanja: 1495
Junak susreta bio je Robert Mudražija, koji je zabio u 24. i 60. minuti prije nego što je Marko Livaja u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz.

Lokomotiva je u 29. kolu SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk na Poljudu 2:1 i zadala mu težak udarac u borbi za naslov prvaka. Junak susreta bio je Robert Mudražija, koji je zabio u 24. i 60. minuti prije nego što je Marko Livaja u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz. Kapetan Hajduka je u 54. minuti promašio penal, a Hajduk je od 24. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Mikanovića.

Mudražija je burno proslavio prvi gol, a u jednom trenutku se okrenuo prema sjeveru i stiskao šake gledajući prema tribinama. To je jako zasmetalo Livaji, koji je došao do njega i dvaput ga srušio, ali nije dobio žuti karton. Livaja je žestoko gestikulirao prema Mudražiji, kojeg je na poluvremenu izvrijeđao i Hajdukov rezervni golman Lovre Kalinić.

Mudražijin Instagram su nakon utakmice prijetnjama zasuli i Hajdukovi navijači, i to s anonimnih profila. Vulgarno su ga ispsovali i izvrijeđali, a neki su mu prijetili i zaželjeli mu tešku ozljedu i kraj karijere.