Nije dobro... Hrvatska je poražena i više ne ovisi sama o sebi

Datum objave: 15.10.2023   Broj čitanja: 2749
Hrvatska je poražena u Cardifu rezultatom 2:1 čime je zakomplicirala šanse u borbi za izravni plasman na Europsko prvenstvo u Njemačkoj iduće godine.

Harry Wilson potopio je Hrvatsku. Prvo je zabio za 1:0 naakon nevjerojatne pogreške obrane odmah na početku drugog poluvremena, dok je drugi gol Wilson zabio nakon ubacivanja Jamesa u 60. minuti.

U 75. minuti smanjio je Pašalić i Hrvatska je konačno proigrala, međutim povratka nije bilo i završilo je 2:1.

Hrvatska više ne ovisi sama od sebi. Ako Wales dobije obje utakmice Armeniju u gostima i Tursku kući, Hrvatska će biti treća. Naravno, moramo pobijediti i Armeniju i Latviju. Ovo je prvi put nakon 10 godina da je Hrvatska izgubila dvije utakmice u nizu.