Sve je isto kao 2021.! Za prvaka Grudskog ljeta bore se Pavo i Pink K2

Datum objave: 15.07.2023   Broj čitanja: 3464
Treće Grudsko ljeto, kao prvo, ako gledamo po najboljima! U finalu su te 2021. igrali Caffe Pavo i Caffe Pink, a iste ekipe se i ove godine susreću u finalu.

U prvoj utakmici kod seniora na teren su izišli Basement i Caffe Pavo. Bilo je od početka jasno da će nam dvije sjajne ekipe priuštiti dosta uzbuđenja, a ni da sucima neće biti jednostavno.
Pavo je poveo golom Zvone Ćavara, a na 0:2 pred kraj poluvremena, iz izravnog slobodnog udarca povećava David Barbarić, s obzirom da je Basement napravio 6. akumulirani prekršaj. U nastavku utakmicu Basement smanjuje golom Roberta Karačića. Međutim, majstorija Blage Gašpara u nastavku utakmice donosi Pavi vodstvo od 1:3. U zadnjoj minuti dogodila se sporna situacija kada je fauliran igrač Basementa, na 5 akumuliranih prekršaja Pave, no sudac nije reagirao i tako je ostalo 1:3 i po mnogima najveći favorit turnira, Pavo, predvođen Sutonom, Ćorlukom i drugim majstorima futsala ide dalje. Vrijedi istaknuti i golmana Gorana Marušića koji je kompletirao Dream Team nogometnog majstora Pave Mikulića.

U drugom polufinalu sastali su se Supermarket Divna restoran Adeo i Caffe Pink K2 pizza i restoran. Iako su Divna i Adeo briljirali do sinoćnje utakmice, snage za neko novo iznenađenje više nije bilo. Pink K2 igrao je kao na baterije, a Mika Hrkać je s 4 gola bio prvo ime susreta. Također, i Dejo Rašić bio je nepremostiva prepreka za igrače Divne Adeo. Završilo je 2:5 i Pink zasluženo ide u još jedno finale u Grudama, a Dado Dodig već smišlja taktiku da ove godine uzme grudsku krunu protiv Pave.

Utakmicu za treće mjesto u nedjelju igraju Basement i Divna Adeo, dok se za prvaka bore Pavo i Pink K2.

Kod juniora, Ekseri su protiv Masters Gamersa slavili 1:0, dok je GS Gaming pobijedio ekipu Bodus 3:1.

Kod veterana, prvi put ćemo gledati grudsko finale! Grude 1 savladale su Croatiju Zmijavce, dok su Grude 2 bile bolje od Posušja.

Nedjelja je dan za veliko finale u Grudama.

Danas, subota, igrat ćemo košarke od 17 sati ispred Srednje škole u Grudama.