Gruđanin vukao Maribor cijelu sezonu! Slovenci mu, navodno, zbog panenke 'zahvalili' na ružan način

Datum objave: 08.05.2023   Broj čitanja: 3850
Marko Tolić se na kraju sezone vraća u Dinamo. Maribor, u kojem 26-godišnji ofenzivac igra na posudbi iz Dinama, neće ga zadržati nakon što je promašio penal u 101. minuti finala kupa protiv Olimpije.

Tolić je u 11. minuti sudačke nadoknade pri rezultatu 0:0 pokušao panenkom prevariti golmana Olimpije, ali mu je samo dodao loptu u ruke. Nakon utakmice taj potez kritizirao je trener Maribora Damir Krznar, Tolić se ispričao navijačima, a sportski direktor kluba Marko Šuler rekao je da je dinamovac otpisan.

Tolić je ove sezone zabio 11 golova uz 13 asistencija i zahvaljujući njemu i Vipotniku Maribor je sigurno treći, a s realnim izgledima da završi i drugi u Sloveniji, međutim, očito je panenka pogodila vodstvo kluba.

U pozadini svega, spominje se i da Maribor nema novca za Tolića, pa da im je ovo došlo kao dobar izgovor.