KREŠIMIR KETA BANDIĆ PRVAK! ANTE ĆORLUKA UZEO 50. KUTIJU ŠIBICA

Datum objave: 29.12.2021   Broj čitanja: 3378
Krešimir Keta Bandić u velikom finalu popularne "Kutije" nakon izvođenja sedmeraca pobijedio je Polikliniku Milojević.

Nakon 40 minuta mreže se nisu tresle, a u raspucavanju je sa 4:3 bila bolja hercegovačka ekipa.

Za Polikliniku Milojević uglavnom su igrali igrači Futsal Dinama, dok se hercegovački sastav skupio u čast prijatelja iz Mostara i bivšeg golmana Širokog, koji je iznenada preminuo u ožujku 2019. od zastoja srca u 24. godini.

Fantastičnu utakmicu odigrao je naš Ante Ćorluka! Gruđanin je prvo dobio dvije minute nakon pametnog faula, a onda je rutinski odigrao u obrani, imao čak priliku i riješiti utakmicu nekoliko minuta prije kraja, a odličnu rolu zaokružio je fantastičnim pogotkom iz penala. U raspucavanju, golman Čolak se proslavio obranivši posljednji udarac.

Ekipa Krešimir Keta Bandić iz Mostara, u kojoj su i Širokobriježani i jedan Gruđanin, naši Zvonimir Medić, Marko Čolak, Josip Sesar, Ivan Peko, Mile Pehar, Vice Božić, Romano Vlaho, Ivan Ivanković, Josip Božinović, Ante Ćorluka... uzeli su 50. Kutiju šibica, jubilarnu!