JARE SLAVE! Nakon 40 godina osvojili natjecanje u Širokom Brijegu

Datum objave: 17.08.2018   Broj čitanja: 3982
Iako se cijelo natjecanje Lige mjesnih zajednica igra na malonogometnom terenu 5 na 5, u Širokom na Pecari je utakmica 11 na 11 tradicija, kao engleska kraljica, kao predsjednička prisega uz Božji zaziv u Hrvatskoj, kao franjevci u Hercegovini...

Tako su večeras na teren Pecara izišle Jare i Desna Obala. Nije dugo trebalo da postane zanimljivo. Već u 9. minuti dosuđen je penal za Jare nakon igranja rukom, ali golman Obale brani udarac.

Već nekoliko minuta kasnije napadi Jarana su se isplatili, za 1:0 pogodio je Zelenika. U nastavku Obala izjednačuje preko Hrkaća. Ipak, nedugo kasnije Karlo Buhač zabija pogodak za 2:1, a konačnih 3:1 postavlja Ivan Buhač.

Ovo je prvi put nakon 40 godina da su Jare osvojile natjecanje u Širokom Brijegu. Proslava u selu trajati će do samoga jutra.