POTVRĐENA DOMINACIJA: Gruđanke završile premijerligašku sezonu s maksimalne 22 pobjede!

Datum objave: 13.05.2018   Broj čitanja: 927
HŽRK Grude – HRK Katarina Mostar 39 : 20 (21:9), 22.kolo Premijer lige BiH, sezona 2017/2018, Sportska dvorana Bili Brig Grude

Zadnja utakmica Premijer lige BiH za rukometašice u ovoj sezoni je samo potvrdila dominaciju HŽRK Grude u ženskom rukometu.

Cure iz HRK Katarina su pred početak utakmice poklonile ruže prvakinjama BiH i tako im na lijep način čestitale novi naslov.

Utakmica je od početka do kraja protekla u znatno boljoj igri prvakinja BiH koje su cijelo vrijeme samo povećavale svoju prednost. Velika razlika u kvaliteti je bila vidljiva u svim segmentima igre tako da je jedino pitanje tijekom cijele utakmice samo bilo sa kojom razlikom će utakmica završiti.

Iako su Gruđanke nastupile bez Anite Azinović, ostatak ekipe je igrao brzo i snažno u obrani a u napadu je sijevalo sa svih strana. Veći dio drugog poluvremena odigrale su djevojke koje su tijekom prvenstva imale manju minutažu, ali su i one na najbolji način iskoristile svoju prigodu.

Ovom pobjedom ekipa HŽRK je osigurala završetak sezone sa naslovom prvakinja BiH sa 22 pobjede iz isto toliko utakmica.

Nakon utakmice nije bilo nikakvog protokola niti dodjele pokala i medalja jer će se ta svečanost obaviti u subotu 19.05.2018.godine nakon finalne utakmice KUP-a BiH koja se igra u Grudama sa početkom u 17.00 sati.

Svim igračicama i trenerici velike čestitke za četvrti uzastopni naslov prvakinja BiH i puno sreće u završnici KUP-a koja se održava u Grudama 18. i 19. svibnja 2018.godine.