Tuga zbog smrti dvojice mladića, Peričić je igrao i za trećeligaša

Datum objave: 13.01.2025   Broj čitanja: 2995
Gradonačelnik Tomislav Cvitković izrazio je sućut obiteljima preminulih Mataije i Perčića .
Tuga zbog smrti dvojice mladića, Peričić je igrao i za trećeligaša

Jutros je Novi Vinodolski potresla vijest o tragičnoj prometnoj nesreći na Jadranskoj magistrali, na lokaciji Zagori, u kojoj su život izgubila dvojica mladića. U sudaru kombija i automobila poginuli su Davor Mataija (1998.) i Noel Peričić (2001.), obojica iz Novog Vinodolskog, na putu prema poslu.

Kombi i osobno vozilo, oba riječkih registracijskih oznaka, kretala su se u smjeru Crikvenice. 52-godišnji vozač osobnog automobila počeo je pretjecati automobil ispred sebe a da nije provjerio da to može učiniti na siguran način. Pri pretjecanju je udario u kombi vozilo koje je već pretjecalo. Nakon udara je vozač teretnog automobila izgubio nadzor nad vozilom te se kombi prevrnuo, utvrđeno je očevidom kojim je rukovodila zamjenica županijske državne odvjetnice iz Rijeke.

U kombiju su bila dvojica mladića.

Gradonačelnik Tomislav Cvitković izrazio je sućut obiteljima preminulih Mataije i Perčića i svim sugrađanima u ime Grada Novog Vinodolskog i svoje osobno ime.

Noel Peričić bio je nogometaš trećeligaša Vinodola, a nesreća se dogodila osam dana prije njegovog rođendana. U mladosti je igrao za HNK Orijent, koji se oprostio od njega emotivnom objavom na društvenim mrežama:

"Počivaj u miru, dragi Noel! S tugom te se prisjećamo i izražavamo najdublju sućut tvojoj obitelji, kao i obitelji tvog suputnika. Ovo je nenadoknadiv gubitak za sve nas. Tvoj crveno-bijeli klub te neće zaboraviti", poručili su iz Orijenta.

Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2006-2025
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-STUDIO