Ante Ćorluka, brži od zvižduka! Hercegovina srušila branitelja naslova u Kupu BiH

Datum objave: 28.02.2024   Broj čitanja: 2464
Mostar Stari Grad nije iskoristio dobru priliku 7 sekundi prije kraja, ali zato je tu Ante Ćorluka koji je "pobijedio" vrijeme i zabio gol za 4:3.

MNK Hercegovina je na Pecari savladala FC Mostar SG 4:3 u sjajnoj utakmici futsal Kupa BiH koja je rješena sekundu prije kraja golom Ante Ćorluke.

Poslije tvrdog poluvremena Mostar SG dolazi do vodstva u 17. minuti kadaKalajdžić ulazi sa lijeve strane u sredinu i preciznim udarcem desnom nogom pogađa za 1:0 i rezultat prvog poluvremena.

Izjednačio je Darko Ivanković samo 20 sekundi nakon početka drugog dijela.
Za 2:1 pogađa Blago Gašpar na odličnu asistenciju Ćorluke.

Na 3:1 Hercegovine povećava opet Blago Gašpar, međutim onda su primljena dva gola na identičan način. Bilal Jelić oba puta s gol-aut linije odigrava povratnu na Thiaga Santanu koji sa dva gola donosi izjednačenje, 3:3.

Mostar Stari Grad nije iskoristio dobru priliku 7 sekundi prije kraja, ali zato je tu Ante Ćorluka koji je "pobijedio" vrijeme i zabio gol za 4:3 i tako je Hercegovina izbacila branitelje naslova u Kupu.

Dalje je prošao i Radnik koji je izbacio Zrinjskog!

Narednog tjedna igraju se preostala dva meča, Doboj čeka sarajevskog Željezničara, a Bubamara Sarajeva.