Datum objave: 25.02.2024   Broj čitanja: 2274
Dinamo sada ima 47 bodova i utakmicu manje od Rijeke koja ih ima 50 i Hajduka koji ih ima 49. Modri sada imaju sve u svojim nogama, međutim prvenstvo je još dugo, a mrtva utrka vodit će se do kraja.

Dinamo se vraća u ritam. Nakon što su u povijesnoj utakmici srušili Betis za plasman u osminu finala Konferencijske lige, sada su pobijedili i Rijeku.

Sve je riješeno tek u 94. minuti i to iz penala. Goda je srušio Špikića, a Brodić je bio siguran s bijele točke za pobjedu 1:0.

Za Rijeku je Dinamovu mrežu zatresao Mirko Marić u 47. minuti, no njegov gol je poništen zbog zaleđa.

Reporter portala Herc.info je sa zapadne tribine snimio atmosferu u trenutku Brodićeva pogotka za pobjedu!