... koje su se vraćale s treninga u Rukometnom klubu Split. Vozaču je izmjereno više od 2 promila alkohola u krvi, a policija će nad njim provesti kriminalističko istraživanje kada se oporavi od posljedica nesreće zbog kojih je i sam završio na postelji splitske bolnice.
U KBC-u su i druge dvije djevojke iz vozila marke Polo koje je bilo neprepoznatljivo. Djevojci od 17 godina stanje se stabiliziralo, više nije u životnoj opasnosti, baš kao ni cura od 25 godina. Prijelome kostiju lica i čeljusti pretrpjela je 17-godišnjakinja, 25-godišnjakinja ozljede pluća i slezene.
Tragedija je to koja je zavila Cetinski kraj u crno, posebno Hrvace iz kojih je podrijetlom Maja Zorica. Općina Hrvace utorak je proglasila Danom žalosti, a baš će danas na posljednji počinak biti ispraćena nesretna Maja, i to, javlja DalmacijaNews, baš na svoj devetnaesti rođendan.
- Dragi Bog te pozvao u raj da uljepšaš anđelima sjaj. Putuj dragi anđele rajskim stazama spokoja, ljubavi i paraj nebeske mreže - napisala je obitelj u osmrtnici.
Načelnik općine Dinko Bošnjak u odluci o proglašenju Dana žalosti napisao je kako "suosjeća s obitelji i prijateljima smrtno stradale djevojke", a izraze sažaljenja uputio je i gradonačelnik Sinja Miro Bulj. Zbog dionice državne ceste D-1 u Dicmu koja je u ovoj godini odnijela tri mlada života, idućeg će tjedan s relevantnim sugovornicima sastanak održati prvi čovjek općine Dicmo Petar Maretić.
TAGOVI: |
Vaše ime | |
Komentar | |