Violeta Grude raspisala natječaj

Datum objave: 08.05.2023   Broj čitanja: 2737
Natječaj ostaje otvoren do 19.05.2023. godine.

VIOLETA d.o.o.
Stjepana Radića 21
88340 Grude

Zbog povećanog obujma posla tražimo odgovornu i proaktivnu osobu za radno mjesto:
PRAVNIK - jedan izvršitelj sa iskustvom
PRAVNIK - jedan izvršitelj bez iskustva
Mjesto rada: Grude

Opis posla:
• Poznavanje i praćenje zakonske regulative
• Priprema i izrada svih vrsta pravnih podnesaka
• Provjera i izrada ugovora Društva sa strankama
• Zastupanje društva u upravnim, prekršajnim i parničnim postupcima
• Sudjelovanje u procesima upravljanja ljudskim potencijalima

Uvjeti:
• VSS
• Poznavanje rada u Microsoft Office-u
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Važeća vozačka dozvola B kategorije
• Interes za razvoj, istraživanje i unaprjeđivanje

Nudimo Vam rad u pozitivnoj radnoj atmosferi, edukacije, kvalifikacije, adekvatna primanja, kao i mogućnost stalnog radnog odnosa.
Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka:

Natječaj ostaje otvoren do 19.05.2023. godine
Vaša Violeta!

Vaše ime
Komentar

Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.