Zbog gužvi u ljetnim mjesecima proširuje se granični prijelaz Gorica

Datum objave: 19.02.2023   Broj čitanja: 3519
Načelnik općine Grude izrazio je zadovoljstvo s prijedlozima..
Zbog gužvi u ljetnim mjesecima proširuje se granični prijelaz Gorica

 

U prostorijama Carinske uprave na graničnom prijelazu Vinjani Donji načelnik općine Grude Ljubo Grizelj održao je sastanak s ravnateljem Carinske uprave gospodinom Mariom Demirovićem.

 

Sastanku su još nazočili predstavnici Ministarstva financija RH nadležni za granicu na čelu s gospodinom Antom Kapulicom, pročelnik područnog carinskog ureda Split Ljubomir Kovač, te voditelji Carinske uprave RH na graničnom prijelazu Vinjani Donji Mladen Majić.

 

Tema sastanaka odnosila se na proširenja dijela graničnog prijelaza s Republikom Hrvatskom. Cilj je osigurati infrastrukturu kako bi se olakšao i ubrzao prijelaz putnika i robe između Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske s obzirom na povećani promet u ljetnim mjesecima.

 

Načelnik općine Grude izrazio je zadovoljstvo s prijedlozima na današnjem sastanku a sve u cilju omogućavanja što učinkovitijeg graničnog prijelaza.

Zbog gužvi u ljetnim mjesecima proširuje se granični prijelaz Gorica
Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2006-2025
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-STUDIO