Zrinjski prokockao povijesnu šansu! Slovan prošao na penale, provukli se kroz ušicu igle

Datum objave: 25.08.2022   Broj čitanja: 2386
Zrinjski je bio na korak od povijesnog plasmana u grupnu fazu Konferencijske lige. Klub koji vodi Sergej Jakirović je nakon pobjede od 1:0 u prvom susretu u uzvratu u Bratislavi protiv Slovana u 120. minuti imao 1:1...

... rezultat koji ga je vodio tamo gdje niti jedan klub iz BiH do sada nije bio, no Ramirez je po drugi put zabio i utakmica je otišla u penale gdje je momčad iz Slovačke bila sretnija.

U 60. minuti je Slovan poveo golom Ramireza. Tek što je ušao, Venecuelanac je zatresao mrežu na dodavanje Paušeka. U sudačkoj nadoknadi Slovan je imao zicer za prolaz dalje. Ramirez je bio sam pred Čondrićem, ali golman Zrinjskog je obranio i spasio mostarski klub

U produžecima je momčad hrvatskog trenera Sergeja Jakirovića bila nešto življa i to joj se isplatilo u 103. minuti. Savić se najbolje snašao nakon odbijene lopte i izjednačio je na 1:1. I kad su svi očekivali kraj, u 121. minuti Slovan je stigao do gola koji mu je osigurao penale. Opet je koban bio Ramirez koji je zabio sjajan gol škaricama.

Nakon pet serija svi izvođači su bili precizni, a onda je Barišić promašio. Slovan je imao penal za prolaz, ali golman Čondrić je obranio. Malekinušić je opet promašio u idućoj seriji, a Čavrić je zabio i Slovan je otišao dalje.