ELCOR GRUDE: OTVOREN NATJEČAJ ZA VIŠE RADNIH MJESTA

Datum objave: 18.03.2022   Broj čitanja: 4536
Zbog povećanog opsega posla, poduzeće ELCOR d.o.o. elektrotehnički inženjering, Grude objavljuje sljedeći:

JAVNI NATJEČAJ
Za prijem u radni odnos:
ELEKTROTEHNIČAR – (3 izvršioca)

OPIS RADNOG MJESTA:
Rad u proizvodnji elektro-ormara
Rad na montaži solarnih elektrana i distributivnih trafostanica
Rad na instalacijama jake i slabe struje

UVJETI:
Min. SSS (III./IV. stupanj) – zvanje elektromonter/elektroinstalater/elektrotehničar/električar
Poželjno prethodno radno iskustvo na poslovima u struci (nije uvjet)
Spremnost na stalno usavršavanje u struci te dodatno osposobljavanje u inozemstvu
Vozačka dozvola B kategorije
Poželjno poznavanje stranog jezika

NUDIMO:
Stalni radni odnos uz probni rad od 3 mjeseca
Mogućnost profesionalnog razvoja i napretka u struci
Rad u dinamičkom i motiviranom okruženju
Prijave na posao moraju sadržavati životopis, kopiju osobne iskaznice, kopiju školske diplome i mogu se dostaviti putem e-maila posao@elcor.ba ili putem pošte na sljedeću adresu:
ELCOR d.o.o
GZ Pogana Vlaka, Poljanice br 7, 88343 Donji Mamići - Grude

Kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja pozvat ćemo na selekcijski razgovor koji će se održati u tvrtki u Grudama.
Natječaj ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

PR

Za ovaj članak komentari nisu dopušteni.