Ovog vikenda u Grudama četiri utakmice Gruda i Zrinjskog

Datum objave: 21.10.2021   Broj čitanja: 1741
Ovog vikenda Grude će biti domaćin četiri utakmice između rukometašica HRK Grude i HŽRK Zrinjski iz Mostara.

Prve će na parket mlađe igračice i to u subotu kada će se odigrati utakmice između ova dva kluba u tri dobne skupine. Inače HRK Grude i HŽRK Zrinjski su uz RA Vitez i jedini klubovi koji imaju ekipe u sve tri dobne skupine. Kadetkinje svoje utakmice igraju u trajanju 2X25 minuta, mlađe kadetkinje 2X20 min, a djevojčice 2X15 minuta. Nadamo se da će uskoro u okviru RS Herceg Bosne početi i natjecanje u mini rukometu za dobnu skupinu 2011. godište i mlađe.

U nedjelju će na parketu biti seniorski sastavi Gruda i Zrinjskog i odigrati utakmicu u okviru 5.kola Premijer lige BiH.

Nakon 4 odigrana kola ekipa Zrinjskog ima učinak od jedne pobjede(protiv HRK Katarina) i tri poraza, ali zbog odustajanja od daljnjeg natjecanja HRK Katarine iz Mostara , ova pobjeda Zrinjskog se neće računati.

Gruđanke u prva četiri kola imaju jedan remi (s Hadžićima )i tri pobjede te ovu utakmicu dočekuju neporažene.Za grudske rukometašice nakon ovog kola slijedi prvenstvena stanka jer su u narednom kolu kad su trebale igrati protiv Katarine, slobodne.

Cure, velike i male, pozivaju svoje navijače da ih u subotu i nedjelju dođu podržati u gradsku sportsku dvoranu.