HRVATSKA SLAVILA! TRI HAJDUČKA DITETA ZABILA GOLOVE

Datum objave: 07.09.2021   Broj čitanja: 1704
U 6. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru, Hrvatska je savladala Sloveniju rezultatom 3:0.

Na poljudskoj ljepotici, pred oko 20 tisuća gledatelja, u 33. minuti zabilo je hajdučko dite Marko Livaja, a u 66. minuti pobjedu je ovjerio još jedan hajdučki sin Mario Pašalić, a točku na i stavio je Nikola Vlašić!

Hrvatska je na čelu skupine s jednakim brojem bodova kao i Rusija, ali s boljom gol razlikom. Imaju po 13 bodova, a Slovačka na trećem mjestu ima ih 9, dok četveroplasirana Slovenija 7.

Hrvatsku 8. listopada čeka gostovanje protiv Cipra, zatim 11. listopada domaća utakmica protiv Slovačke.

Onda 11. studenoga Hrvatsku čeka gostovanje protiv Malte i onda 14. studenoga u posljednjoj utakmici dočekuje Hrvatsku.

Hrvatska zasad potpuno kontrolira situaciju!