Datum objave: 26.07.2021   Broj čitanja: 2382
Prva večer spektakla 'Grudsko ljeto' u Grudama ponudila je i izvrsne futsal majstorije na terenu ispred Srednje škole u Grudama.

Prvi su na teren izišli malonogometaši iz ekipe Grill R 421 i Auto Servis Pop. Po imenima i jedna i druga ekipa imale su se pravo nadati pobjedi. Puno bolje je AS Pop otvorio utakmicu i već do poluvremena imali su velikih 0:3 i jedan posebno lijep pogodak Tomasa.

Međutim Grill R 421 u nastavku utakmice daje gas i na krilima Ivana Perića ubacuje u brzinu više. Došlo se do 2:3. I dok su neki priželjkivali penale, sjajni malonogometaši AS Pop Boban, Pandžić, Šimić, Tomas, golman Kapural ipak ne dopuštaju ozbiljniji preokret i na kraju slave rezultatom 2:4.

U drugoj utakmici sastala se Hvidra Mostar i Tropicana. Posušaci iz Tropicane kad su krenuli, činilo se kao da ne znaju stati. Vodili su čak 1:4, čak zato što je ono što će se događati kasnije za neke drukčije sportske rubrike. Hvidra uzima golmana igrača, a sjajni Marin Šunjić kreće s utrpavanjem lopti u gol i na kraju Mostarci dobivaju 5:4 i odlaze u osminu finala Grudskog ljeta.

Posljednju utakmicu igrali su Biograci i STR Minikić. Iako se činilo da se na terenu radi o podjednakim ekipama, predstavnicima jedne od najboljih trgovina na ovim prostorima nedostajalo je strpljenja kako u obrani tako i u završnici. Konačni rezultat je glasio 11:2 za Biograce.