Uvjerljiva pobjeda HRK Grude protiv Krivaje

Datum objave: 02.05.2021   Broj čitanja: 999
Rukometašice Gruda u 20. kola Premijer lige BiH ugostile su ŽRK Krivaja iz Zavidovića i slavile rezultatom 42:27 (19:13).

Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri u kojoj su se ekipe izmjenjivale u minimalnom vodstvu sve do rezultata 5:5. Tada su Gruđanke prvi put napravile dva pogotka prednosti, nakon čega se ta prednost lagano povećavala do konačnih +6 na poluvremenu (19:13).

U drugo poluvrijeme domaća ekipa ulazi puno dogovornije i ozbiljnije i nastavlja s povećanjem prednosti tako da je došlo do dosta izmjena u sastavu, ali to nije dovelo do smanjenja razlike koja je na kraju iznosila 15 golova (42:27).

HRK Grude – ŽRK Krivaja Zavidovići 42:27 (19:13)