PSG ima veliku prednost pred uzvrat, Chelsea jednom nogom u polufinalu

Datum objave: 07.04.2021   Broj čitanja: 676
U utakmici četvrtfinala Lige prvaka Bayern je u odličnoj utakmici, u snježnom Munchenu, poražen od PSG-a 2:3.

Tako su se Mbappe, Neymar i društvo osvetili Bayernu za poraz u finalu lani, a potrebno ih je još dotući u Parizu.

Večeras je PSG poveo već u 3. minuti golom sjajnog Mbappea kroz noge Neueru i na asistenciju Neymara koji se igrao s Bayernovom obranom. Na 0:2 povećao je Marquinhos, kapetan PSG-a opet na asistenciju Neymara koji ga je pronašao sjajnom loptom. Maruqinhos je nakon tog gola izišao zbog ozljede. U 37. minuti Bayern preko Choupo-Motinga smanjuje na 1:2, a u 60. minuti Muller izjednačuje na 2:2.

Međutim, bila je ovo Mbappeova noć. Nakon što je Neueru zabio prvi gol kroz noge, konačnih 2:3 postavlja opet golom kroz noge, ali igraču Bayerna, a Neuer je ostao potpuno nemoćan. U Parizu, Bayern će morati žestoko krenuti ako želi nastaviti san o obrani naslova prvaka Europe.

U drugoj utakmici Porto je poražen od Chelsea 0:2. S obzirom da se iduća utakmica igra u Engleskoj Chelsea je praktički osigurao polufinale Lige prvaka. Kovačić je igrao do 92. minute.