PRVAK EUROPE LIVERPOOL ISPAO! DALJE IDE MOĆNI ATLETICO

Datum objave: 11.03.2020   Broj čitanja: 884
Krizu Liverpoola večeras je iskoristio Atletico Madrid koji je branitelja naslova pobijedio 2:3 i prošao dalje.

U prvoj utakmici bilo je 1:0 za Atletico, a onda u uzvratu, na prepunom Anfieldu Reedsi su poveli u 43. minuti golom Wijnalduma.

Nakon regularnog vremena i 1:0 za Liverpool, a 1:1 ukupno igrali su se produžeci.

I onda na 2:0 povećava Firmino u 97. minuti i sve se činilo kao još jedna noć Redsa. A onda na scenu stupa moćni Llorente koji u 97. postiže za 2:1 i rezultatski prolazak Madrižana, a onda u 105. minuti izjednačava i tada je puno toga bilo jasno. Konačnih 2:3 Atleticu je donio Morata u 120. minuti.

Četvrtfinale Lige prvaka igrati će i PSG.

Francuski prvak je na praznom Parku prinčeva pobijedio Borussiju Dortmund 2:0 golovima Neymara u 28. i Juana Bernata u 46. minuti prvog poluvremena. Time je klub iz Pariza poništio pobjedu Nijemaca 2:1 iz prvog dvoboja i s ukupnih 3:2 prošao dalje.

PSG je prvi put od 2016. godine među osam najboljih europskih ekipa.