FOTOGALERIJA NOVE POBJEDE: GRUDE SU NA KORAK OD OBRANE NASLOVA PRVAKA

Datum objave: 09.04.2019   Broj čitanja: 1361
Promijenilo se mnogo toga u posljednjih pet godina, ali jedna stvar je ovdje klasika, a to je dominacija Hrvatskog ženskog rukometnog kluba Grude.

Večeras su u našu općine došle djevojke iz Brčkog, igračice Jedinstva.

I premda je uvod utakmice djelovao kao da bi se odmjeravanje snaga moglo oduljiti jer Gruđankama nije sve išlo od ruke, čim su nabile radnu temperaturu domaće djevojke su počele "mljeti".

Na poluvrijeme se otišlo s 15:9, a u nastavku prednost se samo povećavala, tako da je na kraju završilo 31:19.

Nikolina Čutura zabila je 8 golova, Lejla Kasumačić vjerno ju je pratila sa 7, a Edina Demić zabila ih je 6. Po 4 gola zabile su Amanda Marić i Klara Mikulić. U sjajnoj utakmici po gol su zabile i Andrea Soldo, te Anđela Boras.

Kod gošći, Sanja Katić zabila je 10 golova, Marijana Sorak 5, a Jelena Lukić 2. Po gol su upisale Samra Rendić i Ajla Alikadić.

Razlika između prvoplasiranih Gruda i Izviđača sada je 9 bodova i ako u idućem kolu Gruđanke budu slavile u Ljubuškom, peti trofej u nizu dolazi u rukometno središte Bosne i Hercegovine!

Djevojke, opet ste nas učinile ponosnima!