Ančići osvojili turnir u Tihaljini! Drugo mjesto pripalo Bijakuši, treće Nezdravici

Datum objave: 17.07.2017   Broj čitanja: 4117
U Tihaljini je održan malonogometni turnir "Sveti Ilija 2017", povodom blagdana zaštitnika ove župe svetog Ilije Proroka, čiji se dan slavi u četvrtak, 20. srpnja.

Organizator turnira bila je mjesna zajednica Tihaljina, a na turnirima su sudjelovale isključivo ekipe s područja Tihaljine, piše portal Grude.com.

Turniri su igrani ukupno dva dana, a 3 ekipe su se okitile medaljama i peharima.

Nezdravica i Podzelenikovac su igrali dosta neizvjesnu utakmicu za treće mjesto. Prijelomni trenutak je bio kad je Nezdravica stvorila prednost od dva pogotka i na kraju slavila rezultatom 10:8 okitivši se broncom.

U finalu igrali su Ančići protiv Bijakuše. Malonogometni majstori Ančići koji predstavljaju Tihaljinu 2 na Ligi mjesnih zajednica općine Grude igrali su uvjerljivo bolji nogomet i zasluženo slavili rezultatom 10:5. Strijelci za Ančiće bili su Luka 3 gola, Ljubo 2 gola, Antonio 2 gola, Denis 2 gola i Nedjeljko 1 gol. Za Bijakušu je hat-trick zabio Jure Primorac, a 2 gola zabio je Ivo Perić.

Sjajni turnir bio je uvertira za blagdan svetog Ilije Proroka 20. srpnja, kada će kod škole u Tihaljini, u večernjim satima, zapjevati legendarni Zdravko Škender.