Iza stanara Hercegovačke ulice u Zagrebu je besana noć. Nepoznata osoba je oko 50 minuta nakon ponoći bacila eksplozivnu napravu u dvorište obiteljske kuće pričinivši materijalnu štetu. Iz PU zagrebačke kažu da u događaju nije bilo ozlijeđenih osoba i da je policijski očevid u tijeku.
A kako neslužbeno doznaje Jutarnji list, riječ je o domu u kojem živi bivši nogometaš te nogometni menadžer Andy Bara.
Jesu li što uspjele zabilježiti nadzorne kamere, pokazat će istraživanje, a je li primao ikakve prijetnje ili upozorenja nije poznato.
Susjeda Barinih šokirana je događajem, piše Jutarnji.hr.
- To se čulo strašno. Baš je bila jaka detonacija, oko 12.50. Mi smo se jako preplašili, ja sam prvo mislila da je neki jaki potres. Susjede znamo samo iz viđenja, ali čujte, oni imaju djecu, jako nam je žao bilo zbog toga, baš smo zabrinuti, rekla je.
I druga je susjeda šokirana eksplozijom.
- Moja kći živi tu blizu, upravo me zvala. Kaže da je čula vrisku i veliki prasak oko pola jedan u noći. Prestrašno, pa tko bi to napravi, oni imaju djecu, kazala je.
Još je jedna susjeda bila voljna govoriti o noćašnjem nemilom događaju.
- Jako je odjeknulo. Svi smo se prepali, prvo smo mislili da je kod Rusa (ambasada), ali evo sada sam doznala gdje je, rekla je za Jutarnji list.
Vaše ime | |
Komentar | |