Evo kad će biti oproštaj Duvnjaka, Karačića i Pešića!

Datum objave: 07.02.2025   Broj čitanja: 2654
Hrvatski rukometni savez na svojim je kanalima društvenih mreža objavio sve detalje velike priredbe..
Evo kad će biti oproštaj Duvnjaka, Karačića i Pešića!

Za vrijeme sljedeće utakmice hrvatske rukometne reprezentacije, a to je ona protiv Češke, 16. ožujka u Areni Zagreb, bit će upriličen oproštaj Domagoja Duvnjaka, Igora Karačića i Ivana Pešića. Taj je trojac najavio da prekida karijeru u reprezentaciji nakon osvajanja svjetskog srebra na netom završenom SP-u kojem je suorganizator bila i Hrvatska.

Hrvatski rukometni savez na svojim je kanalima društvenih mreža objavio sve detalje velike priredbe:

- Zapamtite datum 16. 3., dođite i zajedno se naklonimo velikanima hrvatskog rukometa. Sve je jasno kad svi pričaju da s njihovim odlaskom završava jedna, a započinje nova era hrvatskog rukometa. Trio veličanstvenih igrača u reprezentaciji je proveo više od pola svoga života, donijeli su nam toliko medalja, radosti i veselja da ćemo ih zauvijek pamtiti - piše Hrvatski rukometni savez uz dodatak kratkog porteta Duvnjaka, Karačića i Pešića.

Domagoj Duvnjak - legendarni, neponovljivi kapetan, lider sa zlatnim srcem širim od slavonske ravnice. Cijeloga sebe pa i više od toga dao je u svakom trenutku svog reprezentativnog staža. Zadnje natjecanje, Svjetsko prvenstvo koje je proveo uz ekipu, a nije mogao stajati na lijevoj nozi, jednostavno je za sve počasti i veliku zahvalu jer Dule je naš veliki kapetan.

Igor Karačić - brzopotezan dolazak velikog hrvatskog srca u ekipu pokrenuo je lavinu pozitive. Ne zaboravimo, došao je bez razmišljanja u trenucima kad praktički nismo vidjeli svjetlo na kraju tunela i rekao: “Uvijek sam tu za svoju braću, bit će sve dobro, ne brinite”. Samo zbog tog pothvata, treba mu za sva vremena “skinuti kapu”, a da ne nabrajamo još milijun primjera i ljudskih poteza velikog gospodina Igora Karačića

Ivan Pešić - čvrsta senjska ruka jača je od najjače senjske bure. Iskustvo koje nikad ne treba podcijeniti i obrane u ključnim trenucima, baš kao i mirnoća koju je dao ekipi u svakom svom nastupu za najdraži dres, od Peše su napravili vječnog superjunaka. Išao je težim životnim putem i obilaznim cestama, ali ništa ga nije omelo na putu do cilja i zato ti svaka čast, dragi naš Peša - piše HRS.

Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2006-2025
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-STUDIO