Mnogi su prognozirali laku pobjedu Filipa Hrgovića protiv deset godina starijeg Australca Marka De Morija na priredbi Day of Reckoning u Rijadu, ali trebalo je to potvrditi i u ringu.
"El Animal" nije dozvolio nikakvo iznenađenje, krenuo je s jakim serijama na samom startu, nakon pola minuta poslao protivnika prvi put na pod, a onda završio posao nakon minutu i 12 sekundi prve runde. Bio je to tehnički nokaut, De Morijev kut bacio je ručnik, prenosi 24sata.hr.
Nedorastao protivnik žalio se na udarce u potiljak, ali ništa nije omelo Zagrepčanina do 17. profesionalne pobjede u 17. meču za održanje statusa obveznog izazivača za svjetsku titulu po IBF-u. Na papiru, to bi trebao biti pobjednik meča između Tysona Furyja i Oleksandra Usika, ali s obzirom na mogući revanš nakon njihova prvog meča 17. veljače, vjerojatnije da će mu doći netko drugi.
Hrgovića je u glavnom gradu Saudijske Arabije podržao drugi svjetski poznati hrvatski sportaš koji trenutačno živi u tom gradu. Riječ je o Marcelu Brozoviću koji ne samo da je došao pružiti podršku Hrgi uoči meča, već je bio i u njegovu kutu i slavodobitno se fotografirao u ringu.
TAGOVI: |
Vaše ime | |
Komentar | |