Kramarić donio preokret i pobjedu Vatrenih

Datum objave: 21.03.2019   Broj čitanja: 1043
Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Azerbajdžan s 2:1 (1:1) u susretu prvog kola skupine E kvalifikacija za odlazak na Europsko nogometno prvenstvo 2020. godine.

Gosti su poveli pogotkom Šejdajeva u 19. minuti, a u 44. minuti izjednačio je Borna Barišić. Potpuni preokret i zasluženu pobjedu nakon potpune dominacije u drugom poluvremenu osigurao je prelijepim udarcem u 79. minuti Andrej Kramarić.

Ovo je bio 50. hrvatski nastup na Maksimiru i 37. pobjeda, uz 10 remija i tri poraza.
U drugoj utakmici skupine u Trnavi je Slovačka pobijedila Mađarsku s 2:0 pogocima Dude (43) i Rusnaka (85).

U sljedećem kolu Hrvatska u nedjelju u 18 sati gostuje kod Mađarske u Budimpešti, dok Wales dočekuje Slovačku.