Marić se novim golom osamostalio na vrhu ljestvice strijelaca

Datum objave: 03.03.2019   Broj čitanja: 1792
Nakon slučaja Petra Bočkaja Slaven Belupo odnio je bod iz Gradskog vrta remijem 1:1, i to s igračem manje, a jedina dobra stvar na utakmici je ta da je Mirko Marić iz Gruda zabio 12. gol za Osijek i osamostalio se na vrhu ljestvice strijelaca.

Sve su domaći imali u svojim rukama. Golom Mirka Marića u petoj minuti poslije kornera došli su u vodstvo, a imali su igrača više od 28. minute, kada je isključen gostujući lijevi bek Bruno Goda zbog dva žuta kartona.

Međutim, u 86. minuti iz prekida su gosti zabili i tako hladnim tušem "oprali" Osječane.

Brazilac Mateus, koji je ušao 20 minuta ranije, bio je najviši u skoku i precizno savladao Malenicu za konačnih 1:1.

Već dugo vremena dio navijača Osijeka želi smjenu trenera Zorana Zekića. Smatraju da iz momčadi ne izvlači maksimum. Današnji kiks, nakon svih šokova s Bočkajem, dodatno su pogoršali situaciju.

Bijelo-plava birtija, Facebook stranica na kojoj se okupljaju najzagriženiji navijači Osijeka, poslala je poruku treneru.

Osijek je treći s 3 boda iza Rijeke koja ne ja drugom mjestu. Dinamo je nedodirljiv.