IDEMO NIKO! Bayern pobijedio, Dortmund kiksao

Datum objave: 09.02.2019   Broj čitanja: 982
Bayern je pobijedio Schalke u 21. kolu Bundeslige. Domaćin je poveo autogolom Jeffreya Brume u 11. minuti, a Schalke je izjednačio u 25. minuti preko Ahmeda Kutucua.

Novu prednost Bayernu donosi Robert Lewandowski u 27. minuti, a konačan rezultat postavlja Serge Gnabry u 57. minuti.

Momčad Nike Kovača tako je odlično iskoristila kiks vodeće Borussije Dortmund, koja je na svom terenu protiv Hoffenheima sve do 75. minute vodila 3:0, a onda na kraju uzela tek bod.

Bayern je njenim remijem i svojom pobjedom u ovom kolu smanjio zaostatak za vodećom momčadi Bundeslige na pet bodova.

Ranije je Borussia Dortmund vodila 3:0 protiv Hoffenheima pa je na kraju završilo 3:3. Hoffenheim je u 13 minuta praktički izjednačio.