Datum objave: 28.11.2018   Broj čitanja: 1032
Portugalski trener Jose Mourinho u svom stilu proslavio je sinoćnju pobjedu svog Manchester Uniteda u petom kolu Lige prvaka protiv Young Boysa rezultatom 1:0.

Nakon što je pao pogodak u 91. minuti, a Fellaini krenuo slaviti, slavio je i Mourinho. Prvo je šutnuo bočice s vodom, zatim je uzeo košaru pa je tresnuo o pod na sveopće oduševljenje navijača.

"Bio je to iskaz olakšanja i ljutnje. Ova utakmica nije smjela završiti 0:0. Nismo se trebali mučiti do posljednje minute, nego je riješiti ranije. Nisam bio ljut na svoje igrače, nego zbog toga što nikako nisu mogli postići pogodak. Na terenu su dali sve od sebe i zato sam bio oduševljen kada su napokon postigli pobjednički gol. Imam poruku za sve svoje ljubitelje. Naime, igrao sam 14 puta skupnu fazu Lige prvaka i svaki put sam je prošao. Ono jednom kada nisam igrao skupinu ovog natjecanja, to je bilo zato što sam igrao Europsku ligu i osvojio je. To je jedan lijep podatak za sve moje ljubitelje i obožavatelje statistike", poručio je Mourinho nakon meča.