Realu Kup! Modriću 23. trofej s 'Kraljevima'

Datum objave: 07.05.2023   Broj čitanja: 3102
Nogometaši Real Madrida došli su do naslova u Copi del Rey. Oni su u finalu s 2:1 bili bolji od Osasune. Oba gola za Real Madrid zabio je Rodrygo.

Brazilac je već u drugoj minuti na stadionu La Cartuja u Sevilli načeo mrežu momčadi iz Pamplone. Osasuna je izjednačila u drugom poluvremenu preko Torra u 58. minuti, a drugi gol za Real Rodrygo je zabio u 70. minuti.

U finalu su zaigrali i Luka Modrić i Ante Budimir. Iako se do prije nekoliko dana očekivalo da Modrić neće nastupiti, hrvatski senator je ušao u utakmicu u 82. minuti, dok je Budimir igrao do 70. minute.

Ovo je Modrićev 23. trofej u karijeri .Brazilski branič Marcelo je skupio 25 trofeja nastupavši za kraljevski klub, hrvatski kapetan je vrlo blizu rekorda.

Hrvatski kapetan i veznjak Real Madrida još jednom je pokazao i dokazao da je u odličnoj formi. Iako je prije samo 11 dana ozljeđen na utakmici protiv Girone, Modrić se već oporavio i konkurirao za sastav te zaigrao od 82. minute.