Hajduk primio 4 gola od Lokomotive na Poljudu, navijač gađao igrače stolicom, ostali zviždali

Datum objave: 05.03.2023   Broj čitanja: 3438
Lokomotiva je na gostovanju na Poljudu pobijedila Hajduk 4:3 u utakmici 24. kola SuperSport HNL-a.

Gosti su krenuli sjajno i pogocima Bubanje i Stojkovića u prvih pola sata došli do vodstva 2:0. Hajduk je izjednačio golovima Mlakara i Livaje, a pobjedu je Lokomotivi donio Aliyu pogocima u 83. i 88. minuti. Benrahou je zabio počasni pogodak minutu kasnije.

"Zajedno dobivamo i zajedno gubimo, najlakše bi bilo okriviti sad Awaziema i Vuškovića. Obrana se igra s 10 igrača, a naš mentalitet u obrani je mekan. Obrana nije atraktivna, ali se s njome osvajaju trofeji. Imamo ogroman problem kolektivne obrane. Vuškoviću je ovo puno. On je odličan talent, a igrat će dobre i loše utakmice. Trebamo to istrpjeti i pronaći rješenja", rekao je trener Hajduka Ivan Leko nakon utakmice, a mladi Vušković za kojeg se kao 16-godišnjaka zanimaju Real Madrid, Manchester City, Atletico Madrid, Paris Saint-Germain i AC Milan.. bio je najgori igrač Hajduka, a mnogi komentiraju da je prerano poletio.

Nakon susreta su igrači Hajduka otišli prema sjevernoj tribini pozdraviti Torcidu koja je uzvratila šutnjom. Čuli su se samo zvižduci, a poletjela je i jedna stolica prema tartan stazi poljudskog travnjaka. Nakon toga su igrači krenuli prema svlačionici.