Natječaj za posao: Mina d.o.o. Grude i caffe bar MG traže djelatnike

Datum objave: 28.06.2022   Broj čitanja: 4074
Natječaj za posao.

Budući da se naše poslovanje širi, potrebno nam je nekoliko vrijednih i odgovornih ljudi koji su spremni na timski rad na poziciji:

Fizički radnik za jednostavne poslove
(m) – više izvršitelja
Mjesto rada: Klobuk (Ljubuški) i okolica

Opis posla: pomoćni radovi na poslovima niskogradnje, komunalnih i drugih pomoćnih građevinskih poslova.

Nudimo: zanimljiv posao, adekvatna i redovna primanja te mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Tražimo: važeću vozačku dozvolu barem B kategorije (poželjno) i srednju stručnu spremu te profesionalnost, ozbiljnost i odgovornost u radu.
Kandidati se mogu prijaviti za razgovor za posao na kontakt broj: 063 397 226 (Antonio)

Natječaj ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni.

Caffe bar MG Klobuk traži djelatnicu

Caffe bar MG Klobuk raspisuje natječaj za radno mjesto:

Djelatnica za rad u caffe baru

Uvjeti koje kandidat mora ispunjavati su:
SSS
Poznavanje rada na računalu
Radno iskustvo poželjno, nije nužno
Komunikativnost

Sve dodatne informacije možete dobiti na kontakt telefon 063-397-228 (Mate) ili osobno doći u caffe bar MG koja se nalazi u Klobuku (Benzinska postaja Mina).

Natječaj je otvoren do popune radnog mjesta.

Vaše ime
Komentar

Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.