MODRIĆ OPET U FINALU LIGE PRVAKA! REAL ČUDESNO PREOKRENUO PA IZBACIO CITYIJA

Datum objave: 04.05.2022   Broj čitanja: 2073
Činilo se u neka doba kao da je utakmica završena, međutim pričamo o Real Madridu.

Kraljevi su ponovno u finalu Lige prvaka, prvi put nakon četiri godine. Momčad koja je osvojila nevjerojatnih 13 naslova izbacila je Manchester City i to na kakav način!

City je poveo od 73. minute golom Mahreza i s obzirom da su u Manchesteru slavili 4:3, činilo se kao da je sve jasno.

Još kad se počela bližiti 90. minuta.

A onda stigla je i 90. Camavinga je ubacio na drugu vratnicu, Benzema spustio loptu pred gol, gdje je sam ostao Rodrygo i pogodio za poravnanje.

I dalje je City bio u finalu, pa se opet pojavljuje Rodrygo. Carvajal je nabacio, Asensio prenio loptu glavom, a Rodrygo isto tako glavom zabio svoj drugi gol.

Uslijedili su produžeci. U 95. minuti Karim Benzema izborio je penal, te ga hladno i realizirao.

Modrić je igrao do 76. minute! I još je jednom u finalu Lige prvaka. Bravo doktore!

U finalu se sastaju Real Madrid i Liverpool.