Bitka za prvaka Italije odavno nije bila napetija! Inter kiksao, Milan ostao na vrhu

Datum objave: 27.04.2022   Broj čitanja: 1565
Inter je doživio šokantan 2:1 poraz od Bologne u zaostaloj utakmici 20. kola Serie A. Milanska momčad povela je sjajnim pogotkom Ivana Perišića u trećoj minuti, no na kraju je slavila momčad Siniše Mihajlovića.

Pogotkom Marka Arnautovića u 28. minuti Bologna je izjednačila, a preokret domaćoj momčadi donio je Nicola Sansone u 82. minuti utakmice.

Za Inter je ovo težak udarac u borbi za Scudetto. Milan mu trenutno bježi dva boda četiri kola prije kraja. U sljedećem kolu Inter gostuje kod Udinesea, a Milan je domaćin Fiorentini. Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su svih 90 minuta za poraženu momčad.