Datum objave: 03.04.2022   Broj čitanja: 2716
Jedina utakmica jučerašnjeg programa Druge nogometne lige FBiH – jug bila je ona na Bjelavama između HNK Čapljina i HNK Grude.

Domaći nogometaši nisu mogli poželjeti bolje otvaranje utakmice. Dvije minute nakon što su krenuli s centra igrališta izborili su korner s lijeve strane koji je izveo Stanko Cvitković a s ruba peterca udarcem glavom Marsel Mace dovodi HNK Čapljina u vodstvo 1:0. Nakon pola sata igre gosti dolaze do poravnanja rezultata. Sam pred vratara Džidića istrčao je Ivan Pandžić i pogodio za 1:1. U prvom poluvremenu obje ekipe su imale još prilika za postizanje pogotka ali se rezultat do kraja poluvremena nije mijenjao.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka pa su nogometaši Čapljine i Gruda podijelili bodove.

A nakon nogometne, Grude i Čapljina se večeras od 20:00 sati sastaju u dvorani Bili Brig, a razlog je košarkaško finale Lige Herceg Bosne. I jedna i druga ekipa imaju po jednu pobjedu.