Gruđanke sigurne protiv Zrinjskog

Datum objave: 25.10.2021   Broj čitanja: 1873
Tijekom cijele utakmice je bila vidljiva razlika u kvalitetu između dvije ekipe pa tako nije bilo rezultatske neizvjesnosti.

Na samom početku vodstvo Gruđanki od 4:0 do 1.gola koje su gošće postigle u 9.minuti.

Nakon toga otprilike isti tempo i stalno povećanje razlike, iako je trenerica Zlata Zubac već od sredine prvog poluvremena počela sa izmjenama i uvođenjem najmlađih igračica u grudskoj ekipi.

Drugo poluvrijeme su domaće igračice odigrale uglavnom u dosta izmijenjenom sastavu, a u završnici utakmice su na parketu bile samo igračice rođene 2004 i 2007.godine koje su odlično iskoristile prigodu koju su dobile.

HRK Grude – HŽRK Zrinjski Mostar 41:20 (24:8)

Dvorana Bili brig Grude

Gledatelja: 100

Suci : Džebo Trnčić (Istočno Sarajevo)

Nadzornik: Petković (Ljubuški)

HRK Grude: Gabriela Rašić, Amanda Jelčić 47 Ivana Alpeza, Anja Boban 7, Teodora Petković 1, Mia Lugonjić 5, Milena Vujisić, Petra Sesar (1), Karla Lovrić 3, Barbara Karačić 1, Anđela Boras 11, Ema Marić, Josipa Zubac 2,Maja Marjanović, Ana Vukoja, Jovana Ilić 6

Trenerica: Zlata Zubac

Sedmerci: 2(2)

Isključenja: 2 min

HŽRK Zrinjski Mostar: Džana Sofić,Ivana Rozić 7, Matea Kolobarić, Nejra Pintul, Sanja Mišura 2, Alma Teskeredžić, Eva Glibo, Lucija Rajič, Lucija Marojević,  Petra Kolobarić 2, Eva Blažević 2, Barbara Delić, Dalal Čajdin 7

Trenerica: Ivana Mlakić

Sedmerci: 7(4)

Isključenja : 8 min

Čestitke gošćama na korektnoj igri ,a grudskim rukometašicama na još jednoj pobjedi i puno sreće u nastavku sezone.