Grude golovima Šimića, Tolića i Pandžića uvjerljivo savladale ekipu Bjelopoljac

Datum objave: 25.10.2021   Broj čitanja: 2109
Nedjelja je bila dan za utakmicu na Elić Luka stadionu, a sastali su se domaćin HNK Grude i ekipa Bjelopoljca.

Grude su od početka nametnule bolji ritam i u 25. minuti dolaze do vodstva. Strijelac je Matej Šimić. I u nastavku su Grude nastavile napadati, a drugi gol je došao u 59. minuti kada je sjajno pogodio Ivan Tolić. Točku na i u 83. minuti stavio je Ivan Pandžić.

Grude su slavile s 3:0 i sada imaju 10 bodova iz isto toliko utakmica. Dosad su ubilježili 3 pobjede, 1 remi i 6 poraza.

Za HNK Grude protiv Bjelopoljca su nastupili: Petar Braćić, Ivan Ćorluka (c), Matej Šimić, Marko Šimić, Filip Leko, Andrija Braćić, Ivan Tolić, Augustin Mlinarević, Ljubo Ančić, Stjepan Mikulić, Filip Leko. U nastavku su zaigrali još: Goran Ćorluka, David Nikić, Ivan Pandžić, Damir Bazina i Ante Miloš.