Uvjerljiva pobjeda HRK Grude u Prijedoru

Datum objave: 27.09.2021   Broj čitanja: 1624
Gruđanke su ovo teško i daleko gostovanje protiv uvijek neugodne Mire odradila jako dobro..

Početak utakmice u Prijedoru je protekao u ispitivanju snaga te su se ekipe izmjenjivale u vodstu u prvih 8 minuta. Tada je nakon rezultata 5:5 uslijedila serija Gruđanki od 4:0 d bi ta prednost  do kraja poluvremena bila i udvostručena. Tako se na poluvrijeme otišlo kod rezultata 15:23.

Prvih desetak minuta drugog poluvremena grudske rukometašice su nastavile sa dobrom igrom i povećale prednost na +11 . Sljedećih 15 minuta dolazi do malog opuštanja gošći te ekipa Mire uspijeva smanjiti zaostatak na 6 golova u 55. minuti(27:33). U samoj završnici Gruđanke pojačavaju tempo i na kraju utakmice dolaze ponovo na 11 golova prednosti i konačnog rezultata utakmice 29:40.

Gruđanke su ovo teško i daleko gostovanje protiv uvijek neugodne Mire odradila veoma dobro . Bila je ovo veoma važna pobjeda i za samopouzdanje ove mlade ekipe u veoma zgusnutom i teškom rasporedu koji je pred njom.

Već ovog vikenda u goste nam dolaze susjedi iz Ljubuškog , ekipa Izviđača, a znamo da su utakmice ova dva kluba uvijek atraktivne i neizvjesne te će i ovaj put sigurno biti tako.

ŽRK Mira Prijedor – HRK Grude 29-40  (15:23)

Dvorana Mladost Prijedor

Gledatelja 100

Suci : Dženan Grbić (Brčko) i Mirza Taletović(Gradačac)

Nadzornik: Arijana Vojić (Bihać)

ŽRK Mira Prijedor: Dragica Gligorević 4,Azra Bašanović 9, Adelisa Dautović 6(1), Sara Bojanić, Vanja Maksimović 3, Jelena Miljuš, Milica Stojančić, Ivana Novaković, Jovana Babić 4(1), Sofija Grbić, Milica Grbić, Bogdana Sekulić, Milica Bilbija, Marija Gligorević, Branka Majstorović 3

Trener: Darko Gligorević

Sedmerci: 6(2)

Isključenja: 8 min

HRK Grude: Milena Vujisić , Gabriela Rašić, Amanda Marić 4, Paula Miloš, Anja Boban, Teodora Petković 4 (2), Mia Lugonjić 2, Leontina Vujić 6,Ina Džidić, Karla Lovrić 10, Barbara Karačić, Anđela Boras 2, Josipa Zubac, Jovana Ilić 12(2)

Trenerica: Kornelija Leko

Sedmerci: 6(4)

Isključenja: 12 min

Velike čestitke cijeloj ekipi na dobroj igri i pobjedi u Prijedoru te puno sreće u nastavku natjecanja.