Čilić u osmini finala ATP Masters turnira u Miamiju

Datum objave: 29.03.2021   Broj čitanja: 562
Marin Čilić plasirao se u osminu finala ATP Masters turnira u Miamiju pobjedom nad Talijanom Lorenzom Musettijem s 6-3, 6-4 nakon 76 minuta igre.

Hrvatski tenisač Marin Čilić uvjerljivom se pobjedom protiv Lorenza Musettija plasirao u osminu finala ATP turnira u Miamiju gdje čeka boljeg iz dvoboja četvrtoga nositelja Andreja Rubljova i Martina Fucsovicsa Marin Čilić (32) plasirao se u osminu finala ATP Masters turnira u Miamiju pobjedom nad Talijanom Lorenzom Musettijem (19) s 6-3, 6-4 nakon 76 minuta igre.

Čilić je bio dominantan protiv 19-godišnjeg Musettija, koji je 94. na ATP ljestvici. Marin je prvi set dobio zahvaljujući "breaku" kod 3-2, a i u drugom setu mu je bilo dovoljno jedno oduzimanje protivnikova servisa - bilo je to kod 4-4.

AS iz Međugorja je bio vrlo raspoložen za igru, imao je devet aseva i samo 51 posto uspješnosti prvoga servisa, dok je spasio obje "break" lopte.

U osmini finala Čilić čeka boljega iz dvoboja četvrtoga nositelja Rusa Andreja Rubljova i Mađara Martina Fucsovicsa.

U Miamiju Čilić nikad nije imao posebno dobre rezultate, a najdalje je stigao 2013. godine - do četvrtfinala, prenosi Hina.