Dinamo svladao Osijek

Datum objave: 13.02.2021   Broj čitanja: 484
U derbiju 21. kola Prve HNL Dinamo je kao domaćin u Maksimiru svladao Osijek s 1:0 (1:0).

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Mislav Oršić u 15. minuti. Napadač Dinama iskoristio je kardinalnu pogrešku braniča Osijeka Igora Silve koji je neometan pao preko lopte u vlastitom kaznenom prostoru te ostavio "zicer" Oršiću koji je taj poklon iskoristio i mirno svladao Ivušića.

Bila je to prva prilika na utakmici koja je odmah iskorištena. Do kraja prvog dijela oba sastava stvorila su po jednu dobru šansu, no istaknuli su se vratari, piše Gol.hr.

U drugome dijelu kreirano je također nekoliko izglednih prilika, a za Dinamo svoje nisu iskoristili Ivanušec, Petković i Oršić, dok je Osijek najbliži poravnanju bio u razdoblju od 62. do 63. minute, ali Livaković je s dvije odlične intervencije sačuvao prednost Dinama.