REBIĆ I NEUNIŠTIVI IBRAHIMOVIĆ SRUŠILI NAPOLI!

Datum objave: 22.11.2020   Broj čitanja: 859
U derbiju osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Napoli sa 3-1 vrativši se na vrh ljestvice Serie A.

"Rossoneri" su poveli u 20. minuti golom Zlatana Ibrahimovića. Theo Hernandez je ubacio, a švedski napadač s gotovo 11 metara glavom zabio za 1-0. Isti je igrač u 54. minuti povećao prednost gostiju, ovoga puta asistent je bio Ante Rebić.

Gosti su povukli kontru, Calhanoglu je odlično uposlio Rebića na krilu, a hrvatski reprezentativac je sjajnom loptom asistirao Ibrahimoviću koji je na drugoj stativi zabio svoj deseti gol ove sezone.

Dries Mertens je vratio Napoli u život u 63. minuti, no samo tri minute kasnije sve je uprskao Tiemoue Bakayoko zaradivši crveni karton. U posljednjim trenucima susreta Jens Hauge je potvrdio pobjedu Milana.

Rebić je na terenu proveo 73 minute, a osim asistencije zaradio je i žuti karton u 59. minuti.

Milan se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice koji je kratko držao Sassuolo nakon što je na gostovanju kod Verone ostvario pobjedu 2-0.