S njim smo mirni barem 10 godina! Niksi nastavlja gdje je stao

Datum objave: 26.10.2020   Broj čitanja: 752
Nema straha za budućnost hrvatske nogometne reprezentacije ako Nikola Vlašić (23) nastavi u ovakvom ritmu!

Mladi veznjak je nakon odličnih partija u dresu 'vatrenih' nastavio s odličnim igrama i u dresu moskovskog CSKA te je protiv Arsenala iz Tule zabio dva gola (3-1)!

Niksi je prvi gol zabio u 50. minuti za 2-0 nakon što je odlično prebacio blok protivnika i pogodio u lijevi kut gostujućeg golmana. Nije dugo čekao na drugi gol te je osam minuta nakon toga ispalio projektil u lijeve rašlje. A bio je to samo početak 'kanonade' njegova kluba protiv gostiju iz Tule.

Gol prije Vlašića zabio je Chalov, a nakon njega su u 86. minuti još poentirali Sigurdsson i Oblyakov. A nije Vlašić mirovao nakon što je zabio dva gola, asistirao je za četvrti gol svoje momčadi. Podsjetimo, Moskovljani su u skupini Europske lige sa zagrebačkim Dinamom i austrijskim Wolfsbergerom.