Violeta Grude raspisala natječaj za radna mjesta u proizvodnji

Datum objave: 30.01.2020   Broj čitanja: 3355
Mjesto rada je u Grudama.

Izvoz proizvoda na europska tržišta zahtjeva povećanje obima posla, s toga smo u potrazi radnicima u procesu proizvodnje koji su motivirani, odgovorani, komunikativani i spremani na timski rad:

Operater u proizvodnji (m/ž)
Mjesto rada: Grude

Opis posla: Operater na stroju odgovoran je za stabilan rad stroja, brine o sigurnosti na stroju, o čistoći dijelova stroja i okolice stroja. Slaganje proizvoda u transportne pakete i na paletu. Operateri su zaduženi i za vizualnu kontrolu gotovih proizvoda.

Sam proces proizvodnje možete vidjeti na sljedećem linku:

Uvjeti: Minimalno srednja stručna sprema (SSS), poželjno tehničko usmjerenje. Visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu. Zanimanje za rad na strojevima i spremnost na rad u smjenama. Radno iskustvo nije uvjet.

Nudimo: Zanimljiv i dinamičan posao u tvornici uređenoj prema svjetskim standardima, rad u opuštenoj i stimulativnoj atmosferi, adekvatna primanja i bonuse te mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja.

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem sljedećeg linka:

Prijavi se i pridruži našem timu!

Natječaj ostaje otvoren do 09.02.2020.
Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.

Vaša Violeta!

Vaše ime
Komentar

Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.