Modrić dirigirao akcijom koja je oborila 11-godišnji rekord Lige

Datum objave: 21.08.2017   Broj čitanja: 736
Akcija je trajala čak minutu i 47 sekundi i u njoj je sudjelovalo svih 11 igrača Reala.

Real Madrid nezaustavljiv je na početku ove sezone, a koliko je Zinedine Zidane radio na kombinatorici i suradnji u momčadi najbolje govori akcija za drugi gol Deportivu s čak 44 dodavanja.

Real Madrid u nedjelju je pokazao da itekako zna "kopirati" Barcelonu i oduševiti igrom kratkih dodavanja. "Kraljevski" klub krenuo je u obranu naslova prvaka visokom pobjedom protiv Deportiva u La Coruñi (3-0), četvrtom u četiri službene utakmice ove sezone.

Akcija je trajala čak minutu i 47 sekundi i u njoj je sudjelovalo svih 11 igrača Reala. Posebno je impresivna bila akcija Madriđana za drugi gol kojega je zabio Casemiro u 25. minuti. Pala je nakon čak 44 dodavanja, čime su realovci postavili najbolji ligaški rezultat u posljednjih 11 godina.

Najviše su dodira imali Luka Modrić i Isco, svaki po osam, pedantno su izračunali novinari sportskoga dnevnog lista Marca.